3865 ONICE TIGER
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 3865 |
| Color | RED |
| Bundle | 6 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 257cm / 101inch |
| Height | 170cm / 67inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 952kg |
| Block | 3865 |
| Color | RED |
| Bundle | 7 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 5 |
| Length | 250cm / 98inch |
| Height | 173cm / 68inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1190kg |